a
İyi bir ürün yapmak her zaman önemlidir. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile moda dünyasında yer alan değişimler ve estetik standartların yanı sıra malzeme, ürün geliştirme ve araştırma alanlarındaki yenilikleri takip ederek her gün yeni ve eskiyi birleştiriyoruz.

Adres:

Meriç, MTK Sit. Çamdibi,
5746/14. Sk. No:10, 35090
Bornova/İzmir Türkiye


info@Maxifashion.Com.Tr
Bİzİ Takİp Edİn
preloader
.About Us. – Audrey
13756
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-13756,eltd-core-1.0,audrey-ver-1.0,,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,eltd-woocommerce-columns-2,eltd-woo-small-space,eltd-woo-single-thumb-below-image,eltd-woo-single-has-pretty-photo,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive.Maxi Fashion.


a

Maxi Fashion olarak kumaş ve tekstil ürünleri, hazır giyim ihracat yaparak uluslararası müşterilere hizmet veriyoruz. Tekstil ürünlerimiz en yüksek standartları karşılayarak en iyi değerde yüksek kaliteli ürünler sunarak müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmaya çalışıyoruz.


Yüksek kaliteli, profesyonel giyim ürünleri üretiminde, yerel ve uluslararası kumaş pazarlarından sizin için özel olarak seçerek üretiyoruz. Tüm ürünlerimiz modern teknoloji temelinde ve çevreye dost üretim kaynaklarından ve hammaddelerinden sağlıyoruz. Tüketicilerin hayatlarını daha iyi hale getiren ürünler üretme yeteneğimizi devamlı geliştiriyoruz.


Vizyonumuz, tüm dünyadaki erkek, kadın ve çocukların hayatlarına yüksek kaliteli giyim ürünleri getirmektir.
Misyonumuz, müşterilerimize prestijli giyim ürünleri ve birinci sınıf kumaşlar tedarik etmektir.

MAXI FASHION FİRMA TANITIMI >>